W dniach 5-7 września 2014r w Krynicy-Zdrój odbył się V Festiwal Biegowy, który zgromadził ok. 9 000 biegaczy z całej Polski oraz z zagranicy. Każdy mógł wybrać odpowiedni dla siebie dystans od 600 m do 100 km.

W sobotę 6 września przy słonecznej pogodzie w samo południe, odbył się bieg na 10km – „Życiowa Dziesiątka” w którym wystartowali nasi reprezentaci, Robert i Jarek Makowiec.

Nasi zawodnicy osiągnęli następujące wyniki:

Robert Makowiec z czasem 34 min 01 sek, zajął 29 miejsce w klasyfikacji Open oraz zdobył brązowy medal w Mistrzostwach Polski MASTERS w kategorii M-39 !

Jarek Makowiec z czasem 34 min 27 sek, zajął 33 miejsce w klasyfikacji Open oraz 14 miejsce w kategori M-29 – czas ten jest jego nowy rekordem życiowym na 10 km.

Warto dodać, iż w bieg ten ukończyło 1 778 zawodników, co tym bardziej ukazuje że występ naszych zawodników był bardzo udany!

Gratulujemy sukcesów !

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w treningach biegowych organizowanych przez naszych biegaczy.